Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Trec Mass XXL

Jest to wysokokaloryczny kompleks węglowodanów i białka serwatkowego. Trec Mass XXL został opracowany na bazie wysokiej jakości koncentartu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. Białko serwatkowe charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną, maksymalnym stężeniem aminokwasów BCAA oraz glutaminy. Odpowiednio dobrane węglowodany zapewniają równomierne dostarczanie potrzebnych kalorii. Preparat został dodatkowo wzbogacony o witaminy, niezbędne do prawidłowych przemian białek i węglowodanów w organizmie.

Trec Mass XXL polecany jest do wspomagania zawodników szczupłych o szybkim metabolizmie w okresie budowania masy ciała i siły mięśni. W celu uzyskania szybszych efektów Mass XXL najlepiej łączyć z kreatyną oraz glutaminą.

Gainer jeden z lepszych jakie używałem. Miesza się bardzo dobrze, jego gęstość też jest dla mnie odpowiednia. Polecam szczególnie smak czekoladowy. Odpowiednia zawartość białka i węglowodanów w porcji sprawia, że zawsze gdy dodam do diety i treningu masowego worek 4800g to masa idzie lepiej. Osobiście czekam znowu na promocje, gdzie w cenie dużego worka był jeszcze kilogram gratis. Mass XXL to porządna masówka dla wszystkich szczupłych gości którzy chcą mieć przyzwoite efekty. Najlepiej jednak gdy nastawimy się na zakup dwóch lub nawet trzech worków, wtedy nie będzie wątpliwości czy coś się ruszy.

Trec Mass XXL

Napisz komentarz