Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Trec Magnum 8000

Trec Magnum 8000 jest wzmacniającym dodatkiem odżywczym przeznaczonym dla kulturystów, sportowców dyscyplin siłowych oraz dla tych wszystkich, którzy pragną szybko zwiększyć masę ciała. Preparat z powodzeniem polecany jest również sportowcom, których obciążenia treningowe wymagają dostarczenia zwiększonej ilości energii. Trec Magnum 8000 zawiera zrównoważone ilości węglowodanów, białek oraz wysokoenergetycznych lipidów w postaci oleju MCT, który charakteryzuje się szybką wchłanialnością i spalaniem. W celu nasilenia anabolicznych właściwości odżywki Trec Magnum 8000 wzbogacono ją o kreatynę. Suplement ten uważany za najsilniejszą niesterydową substancję na świecie, wspomagającą przyrost siły i masy mięśniowej. Dlatego też Trec Magnum 8000 w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą gwarantuje szybki przyrost masy ciała. Preparat uzupełniono dodatkowo optymalnym zestawem witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego procesu przemian metabolicznych, co znacznie przyśpiesza przyswajanie produktu.

Bardzo dobrze rozpuszczalny gainer. Polecam smak bananowy i czekoladowy – są najlepsze i to nie tylko moja opinia, ale też znajomych, którzy próbowali innych smaków. Po pierwszym opakowaniu 4000g, na wadze ponad 2kg więcej, więc działa tak jak powininen. Żadnych problemów żołądkowych nie zaobserwowałem. Gainera piję zawszę po treningu i między posiłkami. W dniu kiedy nie trenuję, piję dwie porcje między posiłkami. Jedyne do czego mogę się przyczepić to mała ilość białka. Po za tym wszystko bez zastrzeżeń.

Trec Magnum 8000

Napisz komentarz