Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Trec HMB FC

Trec HMB to jedno z najbardziej popularnych HMB na rynku, które cechuje się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Nie jest może najśliczniejszym HMB na rynku ale posiada bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dlatego często jest wybierane przez klientów.

Produkt stosują zazwyczaj sportowcy, których celem jest budowa czystej masy mięśniowej przy jednocześnie redukcji tkanki tłuszczowej. Często stosuje się je także wraz z kreatyną w celu pobudzenia anabolizmu organizmu i zminimalizowania spadku masy po zakończeniu przyjmowania kreatyny.

Ten konkretny produkt Trec ma formę kapsułek (są również dostępne suplementy HMB w formie płynu, czy proszku) co zapewnia dużą wygodę stosowania. Zazwyczaj produkt stosowany jest w 3 równych porcjach w ciągu dnia, a jedna porcja to 2 kapsułki. Na miesięczną suplementację HMB będziemy potrzebowali zatem około 180 kapsułek. Produkt dostępny jest w opakowaniach 440 kapsułek, 180 kapsułek oraz 70 kapsułek. Najczęściej klienci wybierają opakowanie 440 kapsułek ze względu na najkorzystniejszą cenę.

Trec HMB FC

Napisz komentarz