Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Trec Hard Mass

Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu „BULK„, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Trec Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go stosować w okresie budowania masy ciała, bez ryzyka odkładania się tkanki tłuszczowej, jak ma to często miejsce podczas stosowania typowych odżywek węglowodanowo-białkowych tzw. gainerów.

W każdej porcji Hard Mass-a dostarczamy 34 g najwyższej jakości premiksu białkowego typu instant składającego się z: koncentratu białka serwatki, białka jaja, kazeinianu wapnia. Preparat został dodatkowo wzbogacony o glutaminę (występującą w formie najlepiej przyswajalnego peptydu l-glutaminy), która jest najważniejszym aminokwasem budującym mięśnie. Glutamina wykazuje również działanie zwiększające wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu (GH), co znacznie przyśpiesza regeneracje organizmu po intensywnych treningach. Jednak to, co czyni Hard Mass-a unikatową odżywką to wysokie stężenie antykatabolicznego składnika, jakim jest HMB (B-hydroksy-B-metylomaślan). HMB przeciwdziała zniszczeniom tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów, minimalizuje redukcję białek, oraz pomaga w odbudowie tkanki mięśniowej powodując trwały przyrost masy i siły mięśniowej. Dobowe zapotrzebowanie na ten składnik (3 g) pokrywają już dwie porcje Hard Mass-a. Taka kombinacja składników o działaniu anabolicznym (wspomagającym odbudowę komórek mięśniowych) oraz antykatabolicznym (chroniącym komórki mięśniowe przed niszczeniem) pozwala w szybkim czasie zwiększyć masę mięśni, jednocześnie minimalizując niebezpieczeństwo odkładania się tkanki tłuszczowej. Hard Mass został opracowany po to, aby pomóc wszystkich sportowcom w szybkim i skutecznym uzyskiwaniu najwyższej jakości muskulatury.

Trec Hard Mass należy do grupy dietetycznych środków spożywczych zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, w szczególności sportowców.

Dobra odżywka na masę! Używałem wcześniej gainerów z małą ilością białka, białek serwatkowych i mieszanek, ale miałem słabe efekty. Próbując Hard Massa wiedziałem, że może być inaczej. Rozpuścił się po kilku ruchach shakerem, a smak czekoladowy bardzo dobry. Jem teraz już drugie opakowanie i masa skoczyła ponad 4kg, więc jak na mnie efekt jest rewelacyjny. Wcześniej walczyłem o każdy kilogram masy, a teraz przychodzi to łatwiej. Cena jest dobra jak za produkt tej klasy i śmiało mogę go polecić każdemu kto potrzebuje dodatkowych kilogramów.

Trec Hard Mass

Napisz komentarz