Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Trec CM3

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Suplement Trec CM3 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo – siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 – 3 x dziennie po 3 – 4 kapsułki: W dni treningowe najlepiej przyjmować I porcja 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe najlepiej przyjmować I porcja 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 – 300ml.

Jabłaczan kreatyny wg. mnie to jeden z najlepszych środków podczas budowania siły dla osób mało lub średniozaawansowanych. Gdy stosowałem CM3 podczas treningów siłowych czułem jego działanie oraz kumple z siłki dziwili się skąd u mnie taki progres siły. Również mięśnie pod wpływem cm3 stają się twardsze, organizm nie naciąga wody, a praktycznie ‘wysusza’ – definiuje mięśnie. W wyciskaniu sztangi leżąc pobiłem swój  pierwszy rekord o prawie 20kg po cyklu na CM3, witaminkach i białku. Stosowałem jak producent na opakowaniu napisał 2 x 3 capsy. Jabłaczan kreatyny zwiększa również wytrzymałość organizmu na wysiłek fizyczny. Polecam wszystkim młodym, którzy chcą zwiększyć siłę oraz nabrać suchej masy mięśniowej.

Trec CM3

Napisz komentarz