Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Rx Gold BCAA

Preparat BCAA stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. BCAA  jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

Jedna porcja (10 g) BCAA zawiera aż 9 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Jest to największe stężenie! Nie zapychamy produktu innymi wypełniaczami.

BCAA firmy Rx Gold to jedno z najtańszych dostępnych na rynku. W tym miejscu stwierdzenie, że to co najtańsze to najgorsze, zupełnie nie znajduje pokrycia. Uważam, że jest to bardzo dobry produkt, który zawiera w sobie aminokwasy rozgałęzione w postaci proszku. BCAA jest dostępne w smaku cytrynowym, który może nie należy do najsmaczniejszych, ale nie spotkałem jeszcze osoby, która używa BCAA dla smaku. Stosuję je przed i po treningu siłowym a także przed i po wizycie na basenie. Przed tym jak kupiłem te aminokwasy nie używałem jakiś czas suplementów i wiem na jakim poziomie była moja regeneracja. Po dodaniu tego BCAA poprawiła się ona niemal natychmiast i było to bardzo zauważalne, więc produkt działa bez zastrzeżeń. Na porcję stosuję ok. 10g proszku i rozpuszczam najczęściej z bezsmakową mieszanką węglowodanów. Takie połączenie wypada w moim przypadku rewelacyjnie jeżeli chodzi o właściwości regenercyjne i walory smakowe. Często też zdarza się tak, że nie mam pod ręką carbo, wtedy po prostu wsypuję odmierzoną ilość proszku do buzi zapijając wodą lub sokiem. Jedyna moja uwaga odnośnie tego produktu jest taka, że brakuje miarki w opakowaniu – przydałaby się, jednak za taką cenę chyba nie na miejscu jest wymaganie czegoś więcej bo i tak dostajemy dobry suplement wspomagający regnenerację.

Rx Gold BCAA

Napisz komentarz