Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

PVL Mutant Mass

Jeśli chcemy mówić o odżywkach na masę tzw. gainerach to prym wśród nich od kilku lat wiedzie Mutant Mass firmy PVL. Obecnie to najpopularniejsza odżywka na masę, która daje naprawdę dobre efekty. Dzieje się tak za sprawą kilku faktów. Po pierwsze jest to stosunkowo nowa odżywka i do jej wytworzenia użyto najnowszą wiedzę w dziedzinie suplementacji diety sportowców. Zawiera aż 10 różnych rodzaii białek co jest naprawdę świetnym wynikiem w tego typu odżywkach innych producentów. Węglowodany użyte do produkcji tej odżywki to najlepsze naświecie komponenty o nazwie VEXTRAGO. Jak większość gainerów także Mutant Mass poza białkiem i węglowodanami zawiera także duże dawki OMEGA 3 i 6, CLA oraz MCT.

Dzięki takiej kombinacji składników Mutant Mass zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu! Nie bez znaczenia jest także jego ilość w opakowaniu. Na ogół gainery są pakowane w paczki do 4 kg. To sprawia, że efekty po spożyciu takiej dawki nie są zawsze zadowalające i tracimy chęć do zakupu kolejnej odżywki. Tu duża porcja odżywki 6,8 kg zapewnia, że już po jednym opakowaniu Mutant Mass efekty są znaczące i większość klientów jest zadowolona z nich.

Generalnie gainer jest bardzo skuteczny i chętnie wybierany przez sportowców. Sporą wadą jest dosyć duża cena za opakowanie 6,8 kg, którą musimy ponieść od razu. Jest także mniejsze opakowanie 2 kg, jednak nie jest to ekonomiczny wybór. Mutant Mass dobrze jest także połaczyć z kreatyną, efekty są wtedy rewelacyjne.

PVL Mutant Mass

Napisz komentarz