Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

OstroVit WPC 80

OstroVit WPC to dobrze znane białko, które dotychczas występowało pod nazwą Ostrowia. To dokładnie ten sam produkt zaprezentowany pod nową marką, jednak skład produktu zupełnie się nie zmienił. Białko dobrze jest znane ze względu na swoją popularność, która w głównej mierze wynika z niskiej ceny produktu. To prawda, pod względem ceny OstroVit WPC jest bardzo atrakcyjnym białkiem, niemniej jednak nie oznacza to niskiej jakości. Białko naprawdę ma dobry skład oraz smak.

OstroVit WPC 80 składa się wyłącznie z białka serwatkowego, czyli najbardziej pożądanego rodzaju białka przez sportowców. Wysoka zawartość aminokwasów sprawia, że OstroVit WPC ma silne działanie anaboliczne czyli doskonale nadaje się do procesu budowy mięśni ludzkich. Często tego typu białka stosowane są również w dietach redukcyjnych oraz przez rekonwalescentów.

Niewątpliwie cena za koncentrat białka serwatkowego jaką trzeba zapłacić za OstroVit jest atrakcyjna. Skład i zawartość białka także jest atrakcyjna i to zapewnia że jest i jeszcze długo będzie to najpopularniejsze białko w Polsce. Do wad tego białka należy jednak słaba rozpuszczalność oraz stosunkowo kiepska konsystencja. Smak białka oceniłbym jako przeciętny.

OstroVit WPC 80

Napisz komentarz