Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Olimp ZMA

Olimp ZMA wpływa lepsze wykorzystanie energii, zwiększenie wydolności i siły organizmu. Zmniejsza katabolizm białek, wspomaga wzrost masy mięśniowej, zapobiega skurczom mięśni, łagodzi bóle związane z przetrenowaniem. ZMA przeciwdziała uciążliwym skutkom przetrenowania, wspomaga regenerację organizmu, zapobiega wystąpieniu stresu oksydacyjnego.

Ponadto, ZMA zwiększa koncentrację i przyczynia się do głębokiego, relaksującego snu. Zapotrzebowanie na pierwiastki oraz witaminę B6 wchodzące w skład ZMA, wzrasta wraz ze wzmożoną aktywnością fizyczną. Olimp ZMA uzupełnia je dlatego szczególnie polecane jest dla sportowców wszystkich dyscyplin oraz dla ludzi aktywnych fizycznie.

Regeneracja organizmu

Od razu po pierwszej dawce wyraźnie daje się odczuć jak bardzo produkt wpływa na poprawę regeneracji. Jako, że produkt stosuje się przed snem, rano wstajemy wypoczęci i pełni energii. Sen jest bardzo głęboki, taki jaki rzadko się zdarza bez zastosowania ZMA. Samo to działanie powoduje, że nie tylko sportowcy mogą stosować ZMA. Także osoby ciężko i długo pracujące, narażone na stress np. w pracy mogą stosować produkt z powodzeniem.

Przyrost masy mięśniowej

Dzięki temu, że ZMA zmniejsza katabolizm produkt w niewielkim stopniu powoduje wzrost masy mięśniowej. Nie spodziewajmy się jednak ogromnych przyrostów po zastosowaniu jednego opakowania ZMA, gdyż należy go raczej traktować jako suplement uzupełniający odżywki na masę. Na pewno warto jednak stosować ZMA wraz z białkiem lub odżywkami typu gainer.

Podsumowując Olimp ZMA to bardzo dobry produkt dla osób, które potrzebują szybkiej regeneracji (intensywne treningi, ciężka fizyczna praca) oraz jako wspomaganie w okresie budowy masy mięśniowej. Przydatny będzie także dla innych osób którym zależy na głębokim śnie, łagodzeniu codziennego stresu oraz zwiększenie energii potrzebnej do wyzwań dnia codziennego.

Olimp ZMA

Napisz komentarz