Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Olimp Iso Plus

Koncentrat napoju Olimp Iso Plus przeznaczony jest do sporządzania izotonicznego napoju poprzez rozpuszczenie w przegotowanej, ostudzonej wodzie. Zalecany jest do spożycia przez sportowców oraz osoby obciążone dużym wysiłkiem fizycznym ( zawody, intensywny trening, ciężka praca fizyczna) i umysłowym. Izotoniczny napój szybko gaszący pragnienie odnawia płyny ustrojowe organizmu znacznie szybciej i lepiej niż inne napoje zawarte w napoju składniki mineralne zapewniają utrzymanie równowagi elektrolitycznej organizmu oraz właściwą czynność mięśni. W porównaniu do typowych napojów izotonicznych Olimp Iso Plus z l-karnityną i L-glutaminą charakteryzuje się największą efektywnością działania , zabezpieczając jednocześnie organizm w alternatywie źródło energii. Odpowiednio skomponowany układ węglowodanów oraz zawarta w napoju L-karnityna potęgująca uruchamianie substratów energetycznych –kwasów tłuszczowych , zabezpiecza wysoką energetykę długiego i męczącego wysiłku fizycznego. L-glutamina przekształcona w kwas glutaminowy jest dobrym źródłem energii wykorzystywanym szczególnie przez tkankę nerwową alternatywnie do glukozy. Napój zawiera także dodatek witamin , które uzupełniają zwiększoną ich utratę z organizmu w trakcie wysiłku fizycznego. 1 porcja napoju (250 ml) dostarcza dobrane w odpowiedniej porcji witaminy stanowiące ok. 30% zalecanego dziennego spożycia.

Bardzo porządny napój izotoniczny. Wcześniej używałem Isostara, aż natknąłem się na IsoPlusa. Najpierw kupiłem opakowanie 700g, ale teraz już biorę tylko 1505g w worku. Bardzo korzystna cena do ilości i jakości. Jedyny minus to właśnie ten worek, ale przynajmniej zapinany strunowo. Przygotowuję ten napój po treningu siłowym, zabieram na basen i jak gram w piłkę żeby pić w czasie i po długotrwałym wysiłku.

Olimp Iso Plus

Napisz komentarz