Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Nutrend Uni-Sport

Reg-ge UniSport jest zmineralizowanym koncentratem syropowym, przeznaczonym do przygotowywania napojów regeneracyjnych, uzupełniających niedobory wodno- elektrolitowe, związane z wysiłkiem fizycznym o różnej intensywności zarówno przed, w trakcie, jak i po jego wykonaniu. Szczególnie przydatny jest dla sportowców i osób, których codzienna praca wymaga dużego wysiłku. Zaletą tego koncentratu jest hipotoniczność, oznaczającą nieograniczoną konsumpcję rozcieńczonego napoju, w różnych fazach wysiłku fizycznego. Preparat ten posiada optymalną proporcję podstawowych składników mineralnych, tj. sodu, potasu, magnezu i fosforu. Przedstawione wyżej zalety koncentratu Reg-ge UniSport, zostały potwierdzone w badaniach naukowych, a także w praktyce, przez znanych sportowców.

Uni Sport świetnie sprawdza się w moim przypadku. Bardzo dużo jeżdżę na rowerze i często biegam na dłuższych dystansach. Nigdy wcześniej nie używałem żadnych suplementów bo nic o nich nie wiedziałem. Dopiero od roku używam różnych dodatków, które znacząco poprawiły moje treningi. Uni Sport był pierwszym z nich i czułem różnicę gdy zacząłem go stosować. Używam go przed i w czasie treningu. Odmierzam od 30-50ml koncentratu na porcję w zależności od wysiłku jaki przewiduję w danym dniu. Jeżeli chodzi o ilość wody to też wygląda to różnie, przeważnie jest to 0,5-1 litra wody. Do moich ulubionych smaków należą pomarańczowy i wiśniowy. Produkt ten jest całkowicie bezpieczny, nie zawiera żadnych podejrzanych czy szkodliwych substancji. W okresie letnim, kiedy jest bardzo gorąco, Uni Sport jest używany przez prawie całą moją rodzinę, łącznie z moją dziewięcioletnią córką. Bardzo dobrze pełni rolę zamiennika różnych słodzonych napojów, ponieważ dużo lepiej gasi pragnienie. Cena za bardzo wydajną butelkę jaką bez wątpienia jest 1000ml jest bardzo uczciwa. Według zaleceń producenta taka pojemność wystarcza na 70 litrów napoju. Nie liczyłem tego dokładnie, ale wydaje mi się, że zużyłem to szybciej i przygotowałem trochę mniej napoju niż 70 litrów, ale to już jest indywidualna sprawa zależna od zapotrzebowania. Jeżeli ktoś szuka dobrego napoju hipotonicznego to bardzo gorąco polecam właśnie Uni Sport Nutrendu.

Nutrend Uni-Sport

Napisz komentarz