Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Nutrend BCAA Liquid

Nutrend Amino BCAA Mega Strong zawiera 80 000 mg wysokiej jakości aminokwasów (BCAA) dla ochrony i budowania masy mięśniowej. Płynna forma Nutrend Amino BCAA Mega Strong zapewnia optymalną wchłanialność wolnych aminokwasów L-waliny, L-izoleucyny i L-leucyny.

Stosowanie Nutrend Amino BCAA Mega Strong 30 minut przed treningiem chroni masę mięśniową. Nutrend Amino BCAA Mega Strong po treningu pełni funkcję szybko dostępnego materiału budulcowego dla regeneracji i rozbudowy masy mięśniowej. Witamina B6 jest podstawową witaminą potrzebną do metabolizmu białek.

BCAA (Branched Chain Amino Acids – aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych) to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć z innych źródeł, dlatego muszą być dostarczone w pożywieniu. BCAA są bardzo ważne w procesie treningowym dla ochrony masy mięśniowej. Suplementacja 30 minut przed treningiem jest wskazana we wszystkich formach aktywności fizycznej. 10-15% energii zużytej w trakcie intensywnej aktywności ruchowej pochodzi z rozkładu białek. (metabolizacja aminokwasów).

Jak działają BCAA dla ochrony masy mięśniowej?

Dzięki spożyciu przed treningiem BCAA dostarczamy organizmowi do metabolizacji (rozkładu ) aminokwasy, które trawi, oszczędzając własnych.

Potreningowe działania opiera się na dodaniu lekkostrawnych wolnych aminokwasów w fazie regeneracji do szybkiej naprawy uszkodzonych w trakcie wysiłku struktur białkowych (mięśni) oraz tworzenia nowych.

Zakupiłem ten produkt z ciekawości. Miałem już dosyć łykania kapsułek i jedzenia proszkowych form BCAA. Pierwsze wrażenie nie było miłym zaskoczeniem, gdyż smak pomarańczowy ledwo dało się przełknąć, a kupiłem od razu dwie butelki aminokwasów po 1000ml. Mogę narzekać na smak, ale ich działanie było bez zarzutów. Bardzo dobrze chronią moje mięśnie w okresie redukcji i nie mogę napisać złego słowa na temat tego BCAA. Regeneracja jest na bardzo dobrym poziomie, cena jest atrakcyjna, a jedyne co mogłoby być lepsze to tylko ten smak.

Nutrend BCAA Liquid

Napisz komentarz