Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

MRM Metabolic Whey

Metabolic Whey jest smaczną, kremową stuprocentową formułą serwatki. Unikalna mieszanka białkowa META-Pro została bioinżynieryjnie wytworzona, aby zwiększyć rozmiar mięśni, siłę oraz pobudzać wzrost beztłuszczowej masy ciała. META-Pro dostarcza optymalnego źródła białka serwatkowego. Powstaje w wyniku najnowocześniejszego, niskotemperaturowego procesu ultra-filtracji, dzięki któremu powstaje nadzwyczajnie czyste, wysokojakościowe białko serwatkowe. W tym unikalnym procesie powstaje białko o Wysokiej Jakości Biologicznej, bogate w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach oraz w glutaminę, co ułatwia szybką regenerację i, w związku z tym, zapewnia zwiększoną retencję azotu bez powodowania niestrawności, skurczów brzucha i bólu.

Ponadto, META-Pro jest wzmocniony Izolatem Białka Serwatkowego powstałym w procesie utrafiltracji w przepływie krzyżowym, L-Glutaminą oraz NitroZyme. Biochemicy MRM przenieśli „Dietę Wysokobiałkową” na wyższy poziom bez obawy o niewykorzystanie spożytego białka. Dodatek NitroZyme pomaga w rozkładzie długo i krótkołańcuchowych peptydów na mniejsze, łatwiej wchłanialne aminokwasy, maksymalizując w ten sposób absorpcję i trawienie.

Miałem styczność z większością odżywek białkowych dostępnych u nas na rynku. Zawsze staram się wybierać suplementy renomowanych firm, ponieważ najbardziej cenię sobie jakość produktu. Szukałem odżywki białkowej, chciałem spróbować czegoś nowego, a zaproponowano mi właśnie MRM Metabolic Whey. Na wstępie usłyszałem, że to jeszcze mało znana firma w Polsce, ale ich produkty są bardzo dobre i już robią furorę. Zdecydowałem się spróbować i nie żałuję decyzji. Odżywka białkowa bardzo wysokiej jakości, oparta wyłącznie na serwatce. Stosuję jedną porcję zmieszaną z wodą do trzech razy w ciągu dnia. Rozpuszczalność bez zarzutów, jest taka jaką powinno mieć normalne, dobre białko serwatkowe. Jeżeli chodzi o smak to czekolada, którą wybrałem była przepyszna. Ostatnio zakupiłem drugie opakowanie, tym razem wanilię, która również jest świetna. Nie występują żadne problemy trawienne, nie ma uczucia wzdęcia ani innych tego typu dolegliwości. Jeżeli ktoś lubi dobrej jakość produkty, a w szczególności białkowe to powinien się zapoznać z firmą MRM. Jak dotąd spróbowałem tylko ich białka Metabolic Whey, ale w najbliższej przyszłości planuję testować coś jeszcze.

MRM Metabolic Whey

Napisz komentarz