Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Inkospor X-Treme Creatine

Inkospor X-Treme Creatine to czysty monohydrat kreatyny niemieckiej jakości. Monohydrat kreatyny w postaci proszku, przeznaczony do uzupełniania diety sportowców wyczynowych w okresie intensywnego wysiłku lub stosujących dietę ubogą w kreatynę. Szczególnie polecany sportowcom dyscyplin siłowych, siłowo-szybkościowych, kulturystom, lekkoatletom oraz piłkarzom.

Skład: monohydrat kreatyny (100 %)

Zalecane spożycie i sposób przygotowania:  Raz dziennie płaską łyżeczkę do herbaty (3 g) X-treme Creatine wymieszać z chłodnym napojem węglowodanowym lub wodą. Suplementacja obejmuje okres 4 tygodni, po którym należy zastosować 4 tygodniową przerwę.

Informacja: kreatyna nie powinna być stosowana przez długi okres czasu. Preparatu nie powinny stosować dzieci, młodzież i osoby z dysfunkcją nerek. Regularne i prawidłowe stosowanie kreatyny prowadzi do wzrostu wagi. Maksymalna dzienna dawka nie powinna przekraczać 3 g.

Opinia 1

Naprawdę polecam kreatyne. Jest bardzo dobrej jakości. Małe dawki, mniej obciążą wszystkie narządy wewnętrzne. Wystarczy 3g-5g dziennie żeby czuć moc na treningu. Moim zdaniem jest to najlepszy monohydrat kreatyny na Polskim rynku. Miałem okazję stosować  podczas 6 tygodniowego cyklu masowego, a nie jak producent zaleca maksymalnie 4 tygodnie cyklu. Stosowałem 2 x dziennie po 2g, rano po przebudzeniu oraz po treningu. Na cyklu czułem niesamowity przypływ siły oraz wzrost czystej masy mięśniowej. Dobry przyrost masy na 3 miesiące przyszło mi 6 kg czystego mięśnia przy intensywnych treningach. Może dlatego, że jest to w 100% monohydrat kreatyny jest on tak skuteczny. Wszystkie produkty firmy inkospor cieszą się świetną opinią. Polecam tylko zaawansowanym zawodnikom, bo amatorom ten monohydrat może być za silny.

Opinia 2

Kreatyna naprawdę mocno rozdrobniona. Nawet w smaku jest inna niż pozostałe tańsze odpowiedniki. Od razu widać, że mamy doczynienia z produktem o farmaceutycznej jakości. Przez pierwsze sześć dni stosowałem po cztery porcje w ciągu dnia, następnie ograniczyłem się tylko do dwóch – przed i po treningu. Przyjmowałem ok. 6-7g, a nie jak zaleca producent 3g. Uważam, że wyszło mi to na dobre, ponieważ po około dziesięciu dniach moje treningi nabrały nowego wymiaru. Miałem więcej chęci, lepsze puchnięcie mięśni, zakwasy szybko schodziły, a siła ruszyła się po dwóch tygodniach. Kreatynę brałem przez prawie 9 tygodni. Masy przybyło 6kg, siły w każdym ćwiczeniu więcej. Zrobiłem kolejny krok na przód.

Inkospor X-Treme Creatine

Napisz komentarz