Czytaj recenzje odżywek i suplementówwordpress review theme wordpress affiliate theme review theme affiliate theme wordpress review themes wordpress affiliate themes review themes affiliate themes

Activlab Muscle Up Protein

Muscle Up Protein to cenne źródło białek niezbędnych zarówno dla przyrostu masy mięśniowej, jak i dla zapobiegnięcia jej utraty w trakcie trwania diety redukcyjnej. Cechuje się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną, dzięki czemu jest to idealna propozycja dla osób budujących zdrową, sportową sylwetkę.

Kreatyna i Tauryna przyśpieszają wzrost komórek mięśniowych, oraz zapobiegają procesom antykatabolicznym, wydatnie przyśpieszając okres regeneracji potreningowej. Niska zawartość tłuszczu sprzyja budowaniu czystej masy mięśniowej i jednocześnie powoduje, że Muscle Up Protein jest również idealną propozycją dla osób będących w trakcie kuracji odchudzającej.

Muscle Up Protein jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.

Preparat białkowy, który zwraca na siebie uwagę bardzo niską ceną. Zobaczyłem w sklepie MuscleUp Protein w dwóch paczkach 1000g i 3500g, a za tak niewielką cenę postanowiłem zobaczyć co to jest. Nie jest to samo białko, ponieważ zawiera dodatek kreatyny i tauryny. Kupiłem worek 1 kg o smaku truskawkowym. Po zmieszaniu z wodą, piana, która powstała mało nie rozerwała shakera! Postanowiłem zaczekać aż opadnie, więc odkręciłem naczynie i czekałem. Po jakimś czasie stwierdziłem, że chyba już za dużo się nie zmieni i rozpocząłem degustację. Smak zawiódł moje oczekiwania, jest mocno średni, a do tego ta piana, która utrzymywała się bardzo długo i została nawet po tym jak już skończyłem białko. Z czasem udało mi się wykończyć to opakowanie, ale nie było to najprzyjemniejsze doznanie. Ogólnie produkt z niższej półki, pakowany w worek zapinany strunowo, a jego jakość jest w 100% adekwatna do ceny jaką musimy za niego zapłacić. Preparat białkowy z dodatkiem kreatyny i tauryny, który polecam wszystkim, którzy smak i rozpuszczalność odżywki stawiają na dalszym planie, a zwracają uwagę głównie na cenę odżywki.

Activlab Muscle Up Protein

Napisz komentarz